מה כדאי לבדוק בתקליטן

במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים כאשר אתם בודקים תקליטן באירוע

מה צריך ומומלץ לבדוק לפני שאתם סוגרים תקליטן לאירוע שלכם ולא משנה אם זה תקליטן לחתונה, תקליטן לבר מצווה, או תקליטן לברית.

 • חשוב לדעת אם תקליטן קשוב וזורם עם הקהל.
 • חזות התקליטן והלבוש שלו כמובן שמדובר בתקליטן דתי לשוב מאד הלבוש וההופעה וכמובן של הצוות שלו.
 • האם הוא עניני או שרק מדבר הרבה או קצת תלוי מה אתם אוהבים.
 • מגוון המוזיקה שמושמעת באירוע. האם זה מוזיקה שחוזרת על עצמה.
 • סוג ההגברה האם הוא שם ווליום גבוה או נמוך לטעמכם.
 • פגישה חשוב  שבועיים לפני מועד האירוע לפגוש את התקליטן ולסכם אתו את תכנון האירוע מבחינה מוזיקלית.
 • סגנון המוזיקה כדאי מאד שתעדכנו את התקליטן בסוג המוזיקה אותם אתם אוהבים, אך אל תתערבו לו ממש בסוג המוזיקה שתושמע בערב תנו לו יד חופשית לתקלט את בחירת השירים בעצמו. הרי לשם כך בחרתם בו , תסמכו עליו הוא מקצוען.

  שימו לב גם כשאתם בוחרים סגנון מוזיקה כדאי מאד שתתחשבו גם בסוג הקהל שלכם ותתנו גם להם ביטוי במוזיקה כדי שכולם ייהנו.
  כמובן שאם ישנו שיר ספציפי שאתם אוהבים או שיר מיוחד שאתם רוצים שיתנגן באירוע שלכם זה הזמן להגיד לתקליטן. שימו לב שהתקליטן רושם הכול בדף כדי שלא יהיה הפתעות ויגיד שחכתי.

 • שיר הכניסה לחופהכמובן לב ליבו של אירוע חתונה הוא השיר שבו אתם רוצים להיכנס לחופה. אז זה הזמן לבחור את שיר הכניסה של החתן, את שיר הכניסה של הכלה. וכמובן איזה שיר ינוגן מיד בשבירת הכוס. ו…מזל טוב.
  כשאתם צופים בתקליטן באירוע תרשמו על דף את כול ההערות שלכם ותנו לו להסביר למה הוא את זה. מכיוון שהתקליטן הוא עושה מה שבעלי האירוע ביקשו. ויכול להיות מה שכיף לאחרים , לכם הוא לא טוב.
 • ברכת כלהבמידה והכלה הכינה את הקלטה מבעוד מועד של "ברכת כלה" מוטב שתעברו לתקליטן את הברכה כמה שיותר מוקדם ותתאמו עם התקליטן מתי בדיוק אתם רוצים שהברכה תושמע. כידוע תקליטן הוא בעצם גם מנחה את האירוע, לכן חשוב מאד לשבת אתו על לוחות הזמנים של האולם, לוחות זמנים של מנה ראשונה, שניה שלישית, וכו..חשוב לתאם זאת עם התקליטן כמובן שמניסיונו הוא רק יכול לתרום לכם את טיפים להצלחת האירוע. כמו כן חשוב לציין לתקליטן עם קיים עיצוב כיסא כלה ואיפה הוא מעוצב האם הוא בתוך האולם או בחוץ לאולם על מנת לדאוג למוזיקה במקום בו בכלה מקבלת את המוזמנים שלה.
 • כיבוד אורחיםעל מנת שכולם ירגישו מכובדים ואנו לא רוצים שאף אחד יפגע וכולם יהיו שמחים חשוב מאד שתעברו לתקליטן את שמות ההורים של הכלה ושל החתן ואת השמות של האנשים שיהיו בחופה. ושמות של המברכים , רב המקדש, קורא הכתובה, בכדי שהתקליטן יכבד אותם בכבוד הראוי להם

  זמר אורח

  אם אתם חושבים להביא לאירוע שלכם זמר אורח כדאי מאד שתעדכנו את התקליטן בכדי לתאם את ההגברה ולוחות זמנים. במידה ויש לאחד מקרובי המשפחה שלכם יום הולדת או יום נשואים או כול אירוע אחר ביום חתונתכם והחלטתם לכבד אותו בעוגה ובמזל טוב באירוע שלכם תעדכנו את התקליטן.

  לוחות זמנים

  חשוב מאד! לתאם את התקליטן זמן הגעה לאירוע וזמן יציאה. בכלל זמנים זה דבר חשוב מאד לכול בעל מקצוע בעיקר בתחום האירועים. מפני שאירוע אחד תלוי בשני ובכדי שהמנגינה תתנגן בצורה מוצלחת צריך לתאם מראש לוחות זמנים.

  איש קשר

  טיפ חשוב נוסף כדאי לתאם מראש מי האיש קשר שלכם שהתקליטן יקבל ממנו הוראות. על פי רוב מומלץ שזה יהיה מנהל האירוע שלכם מפני שהוא שולט בלוחות זמנים של האירוע.
  בכדי למנוע אי נעימויות כדאי שתעדכנו את הקרובים שלכם בעיקר את ההורים מי אחראי לתת הוראות לתקליטן. צפני שתקליטן לאירועים יש צורך בהכוונה מראש. ובכלל כדאי לעשות הכרות בתחילת האירוע עם הורי החתן והכלה על מנת למנוע אי נעימות במהלך האירוע.

 • בקשות שיריםלא מומלץ בכלל לתת יד חופשית לקהל האורחים שלכם לבקשת שירים , כי אז האירוע שלכם יהפוך לשירים כבקשתכם. האירוע צריך להתמקד אך ורק בכם, בחתן ובכלה.
 • טלפון אחרוןכ 3 ימים לפני האירוע, חשוב מאד להתקשר לתקליטן ולבדוק שהכול כפי שתואם, ולשלוח לו סופית את לוחות הזמנים. לתאם שעה , תאריך אולם. ממש לסגור פרטים אחרונים לאירוע מושלם.

והעיקר שיהיה רק במזל טוב ורק בשמחות.

שלכם Dj דוד הפקות

 

 

About dj

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *